)
Henk uit 's-Gravenzande wint 25.000 euro bij de VriendenLoterij
- 27 mei 2026
- Zuid-Holland
Een grote verrassing voor Henk uit 's-Gravenzande! Hij heeft in de trekking van de VriendenLoterij een bedrag van 25.000 euro gewonnen. De gelukkige winnaar werd op werk verrast door VriendenLoterij-ambassadeur Wolter Kroes.
Henk reageert erg verrast wanneer hij de cheque in handen krijgt van Wolter. Op de vraag wat hij met het gewonnen bedrag gaat doen, antwoordt Henk: "Wauw! Ik wil graag op vakantie naar Zuid-Amerika om het Amazone gebied te zien."
Win-win
Bij de VriendenLoterij winnen niet alleen de deelnemers. Van elk verkocht lot gaat er minstens 40% naar cultuur, welzijn en sport in Nederland. Deelnemers kunnen zelf kiezen voor welk goed doel zij meespelen. Daarbij maken zij elke maand kans op meer dan tweehonderdduizend prijzen en dragen bij aan behoud van cultureel erfgoed en het welzijn van mensen. En dat kan kunst zijn, onze geschiedenis en rijke cultuur, of verbondenheid met en zorg voor elkaar via clubs en verenigingen.


