Heeft u in mei meegedaan aan de OP=OP actie waarbij u 2 tickets voor de Dirk Kuyt Testimonial kon ontvangen? Bekijk dan gauw of u een van de gelukkige winnaars bent.

2 tickets Dirk Kuyt Testimonial

Sr van Aalst uit Hoofddorp
Anita Adams uit Goirle
Farieda es Amier uit Rotterdam
Corrie Ammerlaan uit Hazerswoude-Rijndijk
Frans Appels uit Naaldwijk
Arnold Aries uit Hoogvliet Rotterdam
Jean Pierre van Arragon uit
Jean Pierre van Arragon uit Haarlem
Ron Arts uit Rotterdam
Alxander Asteroth uit Spijkenisse
Gyula Atkari uit Zwijndrecht
Willy Baan Linders uit Streefkerk
Willy Baanlinders uit Streefkerk
Carola van Baaren uit Spijkenisse
Ineke Baijens uit Rijen
Thijs Bakker uit Noordwijkerhout
Michiel Bakker uit Middenbeemster
Leon Bal uit Harmelen
Stenz Bandringa uit Groningen
Wendy Bank uit Capelle Aan Den Ijssel
Wim Bazen uit Ellemeet
Jan Beelen uit Hillegom
Ashley Beerens uit Ridderkerk
Huib de Beijer uit De Bilt
Julia Benda-Poetsma uit Capelle Aan Den Ijssel
Job van den Bergh uit Rotterdam
Herman van den Berghe uit Rotterdam
Koos Bergwerf uit Venlo
Amina Bhoelai uit Capelle Aan Den Ijssel
Jan van de Biesebos uit Beesd
Eliseba Birahy uit Rotterdam
Ed Blijleven uit Delft
Cornelis van der Blom uit Lelystad
Saskia Blommaert uit Sint Jansteen
Jan Boerma uit Amersfoort
Sergio Bolomey uit Zevenbergen
Jaap Bom uit Bergen Op Zoom
Rina Bon uit Hippolytushoef
Maria Boonstra uit Pijnacker
Ron Bothof uit Hoogvliet Rotterdam
Arie den Braber uit Leerdam
Simon Brandse uit Bergambacht
Ben Breek uit Schiedam
Corrie Breeman-Groen uit Oude-Tonge
Martien Bresser uit Rhoon
Eduard ten Brink uit Leeuwarden
John Brinkman uit Hendrik-Ido-Ambacht
Jack Broosus uit Roosendaal
Sabine Bruens uit Leiden
Nanny de Bruin uit Bunnik
Wim Brunt uit Alphen Aan Den Rijn
Patrick Buik uit Ridderkerk
Peter van der Burg uit Vlaardingen
Frans Callenbach uit Bussum
Martinus Campman uit Margraten
Lars Cerdijn uit Alphen Aan Den Rijn
Samir Chakri uit Spijkenisse
Wannie Chang uit 'S-Gravenzande
Channon Chatoorang uit Rotterdam
Eric Jan Codee uit Waddinxveen
Jan Crielaard uit Bergschenhoek
Saskia van Dal uit Gilze
Arnold Dalmeijer uit Rotterdam
Raphael Dankers uit Ridderkerk
Gerda de De Jong uit Rotterdam
Henri de De Kloe uit Hei- En Boeicop
Jessica De Vos uit Gorinchem
Guy Deflers uit Alphen Aan Den Rijn
Jw van Deursen uit Zwijndrecht
Jw van Deursen uit
Humberto Dias uit Ridderkerk
Astrid Diesveld uit 'S-Gravenhage
Andre van Dijk uit Wageningen
Mark van Dijke uit Ridderkerk
Eric van Dilst uit Meteren
Dieneke van Dinther uit Oss
Jindra Doekhi uit Almere
Hennie Dominicus uit Huissen
Harry van Dommelen uit Tilburg
Wpj Donk uit Gouda
Evert Donkersteeg uit Vianen Ut
Corline van Doorn uit Oud-Beijerland
Yvonne Dos Santos uit Rotterdam
Hans Dries uit Maassluis
Christel Driessen uit Leiden
Frans Driessen uit Tilburg
Melanie Durier uit Dordrecht
Mart Eckhardt uit 'S-Heer Hendrikskinderen
Hennie Edel uit Hendrik-Ido-Ambacht
Catrien Eenkhoorn uit Ijsselmuiden
John Eikelenboom uit Oud-Beijerland
Jan van Elburg uit Spijkenisse
Johanna Elzinga uit Groningen
Hardi Eman uit Zoetermeer
Eric van der Ende uit Vlaardingen
Annemiek Engelvaart uit Barendrecht
Teuny van Essen uit Apeldoorn
Jan van Est uit Zaltbommel
Hans Federiks uit Wassenaar
Chris Flokstra uit
Chris Flokstra uit Maasdam
Wim Fortuin uit Puttershoek
Helen van Galen uit Haarlem
Raymond van Gijzen uit Hierden
Jan Gijzen uit Roosendaal
Klaas Goor uit Wijk Bij Duurstede
Cor Gouw uit Amersfoort
Willemijn de Graaf uit Leidschendam
Beau van Grieken uit Ouddorp Zh
Bram Groenendijk uit Ede Gld
Jordy Groeneveld uit Poortugaal
Theo Groenewoudt uit Huijbergen
Ton Groot uit Uithoorn
Peter de Groot uit Rotterdam
Rgc de Groot uit Spijkenisse
Ruud de Groot uit Spijkenisse
Nancy de Groot Van Den Boogert uit Rhoon
Tim Grootenboer uit Sommelsdijk
Petet Guldemeester uit Aalsmeer
Frank van der Gun uit Driebergen-Rijsenburg
Geesje Haak uit Heerhugowaard
Wh Haesenbos Van Doorn uit Rozenburg Zh
Thijn ten Ham uit Elst Gld
Mm Hardus uit Barendrecht
Anita Hazendonk uit Alphen Aan Den Rijn
Mham Heesakkers uit Weert
Peter Heesen uit Kerkdriel
Arjan Heij uit Tilburg
Annette Heijink uit Delft
Arnaud Hekkert uit Spijkenisse
Leo van der Helm uit Zoetermeer
Jozette van den Helm uit Loosbroek
Frank van Henne uit Bergen Op Zoom
John van Herp uit Hoek Van Holland
Richard den Hertog uit Kwintsheul
Fred Hoeder uit Hoogerheide
John van der Hoek uit Heerhugowaard
Kjield Hofman uit Bleiswijk
Leen Hollemans uit Oost-Souburg
Gerard Holtslag uit Assen
Dick Honing uit Venhuizen
Leo van Hoof uit Kampen
Rob Hoogdorp uit Rotterdam
Marcel Hoogervorst uit Rhoon
Ed Hoogkamer uit Lisse
Marc Hoogvliet uit Zelhem
Hj Hoving uit Rolde
Lisanne Huijbens uit 'S-Gravenhage
Hein h Huisman uit Rijssen
Glenn Ishaak uit 'S-Gravenhage
Fazia Ishaak- Sherali uit Rotterdam
Alex Jansen uit Krimpen Aan Den Ijssel
Roan Jansen uit Ede Gld
Babette Janssen uit Zevenaar
Yvonne Janssen uit Alkmaar
Peter Jetten uit Heerenveen
Andre de Jong uit Purmerend
Lorenzo de Jong uit Rotterdam
Cindy Jongbloed uit Capelle Aan Den Ijssel
Sabrine Kaya uit Maastricht
Willy Keijzer uit Zevenbergen
Janny de Keizer uit Leiden
Tim van Kempen uit Millingen Aan De Rijn
Pieter Kempen uit Leidschendam
Anja Kes uit Rotterdam
Alaine de Kievith uit Pijnacker
Jean-Pierre Kindt uit Helmond
Ramanandperkhas Kisoen uit Rijswijk Zh
Lambeir Klerks uit 'S-Hertogenbosch
H R de Kleyn uit Veenendaal
Daan Klingens uit 'S-Gravendeel
Carmmen Klosz uit Leeuwarden
Jannie Kobus uit Vriezenveen
Corne Kools uit St. Willebrord
Erik Korrubel uit Dordrecht
Jan Kort uit Numansdorp
Rene Kouters uit St. Willebrord
Richard Kovacs uit Apeldoorn
Peter Kraan uit Rotterdam
Elly Kraanen uit Capelle Aan Den Ijssel
Kees Kramers uit Delft
Peter Kranenburg uit Poortugaal
Denny van Kranenburg uit Krimpen Aan Den Ijssel
Rianne de Kreek uit Barendrecht
Ton Kreukniet uit Hoogvliet Rotterdam
Arie van Krimpen uit Krimpen Aan De Lek
Ed Kruidhof uit Almere
Henk Kwetters uit Andel
Hicham Laamairi uit Leiden
Steve o Lacle uit Leusden
Marius Lansbergen uit Schiedam
Rob van Leeuwen uit Zoetermeer
Diana van Leeuwen uit Honselersdijk
Wiljo van Leeuwen uit Zeewolde
Tess van Leeuwen uit Alblasserdam
Jan van Leeuwen uit Ijsselstein Ut
Nellie van Leeuwen uit Ridderkerk
Karin Letter uit Hippolytushoef
Sebastiaan Lit uit Capelle Aan Den Ijssel
John Litjens uit De Rips
Niels Lohuis uit Deventer
Marja Loos uit Berkhout
Jan de Lor uit Vlijmen
Patrick Luijs uit Oud-Vossemeer
Monica Maan-Kuipers uit Delft
Anton Maas uit Monster
John Maas uit Spijkenisse
Remco Maat uit Bussum
Nanda Maissan Vvliet uit Rotterdam
Dennis van Malssen uit Dordrecht
Mark van Manen uit Schiedam
Anushka Mathilda uit Barendrecht
Mike Maxfield uit
Mike Maxfield uit Zwijndrecht
Brigitte van Meel uit Raamsdonksveer
Erik van der Meer uit Tilburg
Lia Meerman uit Halsteren
Bianca Meeter uit Menaam
Edwin Meijerhof uit Leeuwarden
Ria Mittemeijer uit Grootebroek
Casper Modderkolk uit Apeldoorn
Piet Moerkerken uit Zwijndrecht
Marco Mol uit Hoogvliet Rotterdam
Ton Molenaar uit Bergambacht
Jan Mollema uit Uithoorn
Jan Moolhuijzen uit Apeldoorn
Frans Mooren uit Rotterdam
Cora Mos uit Leidschendam
Babiche Mutsaers uit 'S-Gravenhage
Michel Nas uit Rotterdam
Herriette Nieuwpoort uit Hilversum
Irene van Noord uit Rotterdam
Kees Nuijten uit Vrouwenpolder
Hugo van der Oest uit Bergambacht
Leny Oldenzeel uit Monster
Cisca Oliemans-Seleski uit Rotterdam
Revi Oliemeulen uit Helmond
Gijs Oonk uit Leersum
Andre Oostdam uit Haarlem
Pw Oosterbaan uit Haarlem
Aad Oosterlaan uit Oude-Tonge
Maurice Oosthoek uit 'S-Gravenhage
Johan Opsteegh uit Dordrecht
Robert Ottervanger uit Rotterdam
Henk Overkleeft uit Vlaardingen
Liesbeth Overwijk uit Lisse
Senol Ozturk uit Dordrecht
Tarik Ozturk uit Dordrecht
Anja Paarlberg uit Castricum
Mateusz Paluch uit Roosendaal
Mick Patjanan uit Hardenberg
Ralph Perret Gentil uit Beek Lb
Jeroen Peters uit Leiderdorp
Rene Philip uit Vlaardingen
Jcm Pistorius uit Tilburg
Cecile Plouvier uit Zoetermeer
Hans Plune uit Spijkenisse
Charlie Pouwelse uit Middelburg
Mark Preesman uit Capelle Aan Den Ijssel
Varsha Ramkhelawan uit Rotterdam
Prakash Ramsemoedj uit Rotterdam
Els boers Rauwers uit
Els boers Rauwers uit Beek Gem Montferland
Ineke Ravestein uit Leidschendam
Welma v d Ree uit Numansdorp
Niels v d Ree uit Numansdorp
Margreet Reijerkerk uit Drunen
Tjomme Reinsma uit Grou
Wesley Reiph uit Rijswijk Zh
Mariandel ter Rele uit Etten-Leur
Cynthia Rietveld uit Schiedam
Erna Rijksen uit Arnhem
Peter van Rijn uit Zoeterwoude
Nicole van Rijn uit Vlaardingen
Robert van Ringelenstein uit Nieuw-Vennep
Ria Ringeling uit Oudewater
Silvia van Rooij uit 'S-Hertogenbosch
Judith Roomer uit Drimmelen
Marjo Ruijsch uit Apeldoorn
Tommy van Rumund uit Bergen Op Zoom
Andrea Salvador uit Dordrecht
Jorge Alberto Santana Andrade uit Rotterdam
Ingrid Sastrowitomo uit Hoogvliet Rotterdam
Jack Schaareman uit Rijswijk Zh
Evert Schafthuizen uit Harderwijk
Richard vd Schans uit Ouddorp Zh
Jan Schermer uit Oss
Henk van de Scheur uit Veenendaal
Vera Schieman uit Schiedam
Peter Schilperoort uit Wervershoof
Dini Schimmer-Beerman uit St. Willebrord
Ellie Schreuder uit Castricum
Alex Schreurs uit Kortgene
Bram van der Schrier uit Tiel
Tineke Serraarens uit Hoogvliet Rotterdam
Siebrigje Seuren-Bakker uit Hilversum
Roy Simonis uit Rozenburg Zh
Wilfred Slieker uit Monster
Ellie Smit uit Delft
Jolanda Smit uit Bergschenhoek
Ina Smitd uit 'S-Hertogenbosch
Koos Sneijders uit Rijnsburg
Susan Snijders uit Krimpen Aan Den Ijssel
Andre Snoek uit Leusden
Annelies Sonderwal uit Nieuw-Lekkerland
Gilbert Statia uit Rotterdam
Rj Stijvers uit Enkhuizen
Robert van der Stoep uit Montfoort
Loraine Stol uit Poortugaal
Ed Stolwijk uit Reeuwijk
Nico Stroomer uit Breezand
Coby Sturrus uit 'S-Gravendeel
Joke Swemmer uit Rockanje
Jan Talmon uit Dordrecht
Hans Tarmond uit Bruinisse
Flip Tengnagel uit Maarssen
Anneke van Til uit Rotterdam
Henk Timmermans uit Deventer
Mario Tomasila uit Boxmeer
Fred Tromp uit Alphen Aan Den Rijn
Richard Tuinenburg uit Spijkenisse
Mehmet Tutar uit Ridderkerk
Jeroen Uijtdewilligen uit Bergen Op Zoom
El v Van Dalen-Hoekendijk uit Rotterdam
Ruud Van Leeuwen uit Spijkenisse
Mart Van Straten uit Delft
Andre van Van Velzen uit Schiedam
Lei Vankan uit Heerlen
Arlindo Vasconcelos uit Moordrecht
J S van Veen uit Heerhugowaard
Jan van Veen uit Schiedam
Jacob Veenman uit Bussum
Anneke Veenstra uit Goor
Karin Veerman uit Boskoop
Anesta van de Vegte uit Hasselt
Wilco Veltien uit Leeuwarden
Jan Venema uit Gieten
Evelien Verbeek uit Emmer-Compascuum
Marjan Vermeulen uit Soest
Mavis Vermeulen-Eyck uit Rhoon
Jessica Vermond uit Zwanenburg
Frits Verschoor uit Leersum
Edwin Versluis uit Ter Aar
Patrick Versteeg uit Zwijndrecht
Aart Vierhout uit Nunspeet
Rene Vis uit 'S-Gravenhage
Kees Visser uit Rotterdam
Marcel van der Vlugt uit Sassenheim
Bram van der Vlugt uit Delft
Claudia Vonk uit Vlaardingen
Priscilla Vonk-Kroon uit Giessenburg
Jurian Voogd uit Rotterdam
Folkert Vreeken uit Krimpen Aan Den Ijssel
Wesley Vreeswijk uit Dordrecht
Wim de Vries uit Groningen
Alfred Wagenmakers uit Hank
Jacob de Wal uit Dwingeloo
Leon Warlich uit Krimpen Aan Den Ijssel
Kors Welleman uit Goes
Richard Weyne uit Helmond
John Wierda uit Culemborg
Roel van Wijk uit Baarn
Adrie van Wijland uit Capelle Aan Den Ijssel
Hans de Wild uit Dongen
Ad Wildschut uit Monster
Leo Willeboordse uit Serooskerke Walcheren
Ina Wiltens uit Heinenoord
Jac Wognem uit Boskoop
Barbara a Wollnik uit Hommerts
Willem Wolsink uit Lichtenvoorde
Isao Wolvekamp uit Hoogeveen
Corrie Woud uit Breukelen Ut
Lucky Zijderveld uit Ridderkerk
Martin van Zwaemen uit Hendrik-Ido-Ambacht
Deborah Zwang uit Dordrecht

Gefeliciteerd!

    De uitslagen zijn onder voorbehoud van typefouten. Aan deze uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.